Meble na miarę

dla przestrzeni biurowych oraz mieszkalnych

O nas

specjalizujemy się w wykonywaniu mebli do biur, hoteli, restauracji, kawiarni, sklepów i innych lokali użyteczności publicznej oraz domów i mieszkań

Świadczymy profesjonalne usługi stolarsko-ślusarskie. Zastosowanie różnorodnych materiałów takich jak drewno, metal i szkło w naszych projektach sprawia, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem i metalem oraz ciągłe doskonalenie wiedzy pozwoliły nam na opracowanie niestandardowych rozwiązań w zakresie obróbki tych materiałów, dzięki czemu meble przez nas tworzone cechuje dbałość o detale oraz wysoka estetyka wykonania.

Wychodzimy naprzeciw Klientom szukającym profesjonalnych i funkcjonalnych rozwiązań mebli dopasowanych do ich potrzeb i aranżacji wnętrza. Swoją ofertę kierujemy do architektów, projektantów wnętrz, firm jak i Klientów indywidualnych.


Zapraszamy do współpracy!

 

Nasza fabryka

Jesteśmy jedną z niewielu firm produkujących meble na miarę, która posiada własną i w pełni wyposażoną stolarnię. Nie zlecamy cięcia i oklejania materiałów zewnętrznym dostawcom co pozwala nam na wyprodukowanie gotowych elementów zamówienia w bardzo krótkim czasie. Wszystkie projekty realizujemy u nas na miejscu.

Sercem naszej produkcji jest nesting, oraz okleiniarka marki SCM, zapewniająca optymalne i szybkie wykończenie elementów meblowych. Stworzona dla meblarstwa technologia nestingu koncentruje się na dzieleniu materiału przy użyciu jednej obrabiarki CNC wyposażonej w odpowiedni frez tnący i jest wykorzystywana najczęściej przy produkcji frontów i korpusów meblowych, elementów konstrukcyjnych mebli tapicerowanych, małych i dużych elementów o skomplikowanym kształcie (puzzle, meble dla dzieci, blaty biurek).